Dogecoin - Live Dogecoin price and market cap
Crypto Market Cap News logo Crypto Market Cap News logo
Dogecoin Crypto Coin Rank 4
Website
129,503,221,028 DOGE

Dogecoin
Dogecoin
DOGE Coin Values DOGE

Dogecoin valuesUSD Price
$ 0.6259

Dogecoin BTC Price
0.00001080

Dogecoin 24h Vol
$ 20,801,374,103

Dogecoin Market Cap
$ 81,061,809,477

24h Vol
358,806 BTC
1 H
-2.72 %
24 H
7.88 %
7 d
92.59 %
Today Dogecoin price in US dollars is currently 0.6259 USD, and if converted to Bitcoin is 0.00001080 BTC. A total of 1,398,247 coin's are currently circulating in the Market. Dogecoin prices are currently experiencing a change of 7.88 %, check all cryptocurrency. Over the past 24 hours 208.014 M US dollars Dogecoin has been traded on Crypto Exchanges. Get Dogecoin's progress by adding it to your favourites and creating a free portfolio if you wish.
Full Name
Dogecoin
Symbol
DOGE
Algorithm
Scrypt
BTC Price
0.00001080 BTC
BTC Market
1,398,247 BTC
BTC 24h Vol
358,806 BTC
Total Coins Mined
129,503,221,028 DOGE
1h
-2.72 %
24h
7.88 %
7d
92.59 %
Twitter
Website
DOGE Charts

Dogecoin Price Charts

DOGE High/Low Price Chart

Dogecoin Price High/Low Price Chart

Historical Data

Dogecoin Crypto Technology

Markets

Dogecoin Crypto Market

Description

Dogecoin Crypto ICO Description

A Bitcoin clone that has reached success through clever marketing. Over the past year well over a hundred new cryptocurrencies have been created but not many have instantly carved out a niche. Dogecoin has sponsored multiple high profile events such as Nascar teams and the winter olympics - even so there are few locations to use the coin - and instead, it has become a de facto internet tipping currency. The coin has produced 100 billion units by the end of 2014 and is now producing roughly 5 billion units per year.

Technology

Dogecoin Crypto Technology

Sorry, detailed technology about Dogecoin is not currently available

Features

Dogecoin Crypto Features

Sorry, detailed features about Dogecoin is not currently available


Get Crypto Newsletter
Read the Disclaimer : All content provided herein our website, hyperlinked sites, associated applications, forums, blogs, social media accounts and other platforms (“Site”) is for your general information only, procured from third party sources. We make no warranties of any kind in relation to our content, including but not limited to accuracy and updatedness. No part of the content that we provide constitutes financial advice, legal advice or any other form of advice meant for your specific reliance for any purpose. Any use or reliance on our content is solely at your own risk and discretion. You should conduct your own research, review, analyse and verify our content before relying on them. Trading is a highly risky activity that can lead to major losses, please therefore consult your financial advisor before making any decision. No content on our Site is meant to be a solicitation or offer
Takipçi Satın Almak ve Aynı Zamanda Neler Yapmalısınız?

Takipçi Satın Almak ve Aynı Zamanda Neler Yapmalısınız?

Takipçi Satın Almak ve Aynı Zamanda Neler Yapmalısınız? Önceliğini paylaşımlarınızın başkaları tarafından beğenilmesi ve kopya olmamasıdır. Sadece kendin olmalısın! Instagram’da takipçi sayınızı artırmanın ve yeni kullanıcılara ulaşmanın yolları arasında en önemli olan madde ise özgün olmaktır. Başka hesapları ve kişileri öykünmek etmeniz halinde kullananlarınız için kötü bir görüntü çizmeniz kaçınılmaz olacaktır. bu aşamada, paylaşmış olduğunız içerikler, fotoğraflar hesabınızın teması ile ahenkli olmalıdır. Özgün içerik üretme konusunda kendi temanız ile ilgili içerik paylaşan öteki kullanıcıları takip edip ilham alabilirsiniz. bu noktada, onlar ile düşünce alışverişi yapabilir ve gelişmeniz konusunda katkı alabilirsiniz. ayrıca, öteki hesaplar ile yapacağınız etkileşimler sonucunda hesabınızın da takipçi saysıcaklıknı artırabilirsiniz. Takipçi sayısını artırmanın en basit yolu takipçi satın almaktır. ucuz takipçi satın almakta yapabileceklerinizden bir kaçtanesinden biridir. Ucuz İnstagram Takipçi Satın Al İnstagram hesaplarınızın daha fazla sayıda, Takipçi satın al seçeneklerimizden faydalanın! takipçisi olsun istiyorsanız bunun için en iyi takipçi sitesine giriş yapabilirsiniz. instagram takipçi satın al hizmeti ile arzu ettiğiniz rakamda takipçiyi en kısa sürelerde hesaplarınıza aktarabilirsiniz. Bunu yaparken sektörün en uygun fiyatları ile hizmet alımı yaptığınızı biliyor olmalısınız. Güvenli bir şekilde takipçi satın almak istiyorsanız bu siteyi tercih edebilirsiniz. uzun süreden beri sizlere takipçi mevzusunda birçok hizmet sunuyor. Bu hizmetleri değerlendirerek istediğiniz kadar Türk takipçi almak mümkündür. Tek tıkla direk siteye gidiş yaparak tüm bu hizmetlere göz atabilirsiniz. Her bütçeye müsait takipçi hizmeti yer alıyor. İstediğiniz bütün özelliklere müsait takipçi hizmetleri yer ediniyor. Size uygun olanı seçebilir ve tek tıkla arzu ettiğiniz hesaba takipçi gönderebilirsiniz. Hızlı ve güvenli bir sistem olduğu için hepimiz tarafından kullanılan bir takipçi sitesidir. Siteye giriş yaparak tüm sorularınızı site yetkililerine iletebilirsiniz. Her konuda sizlere yardımcı olarak, basit bir şekilde takipçi almanızı sağlıyorlar. Günümüzde toplumsal medyanın farklı amaçlarla kullanıldığını bilmekteyiz. Özellikle son yıllarda toplumsal medya hem ün bununla birlikte bir kazanç kaynağı olarak gaslımüze çarpmakta. toplumsal medyada fenomen olan insanlar hem tanınırlık kazanıyor bununla beraber bu kazanmıştırrdıklarını kazanca çevirme fırsatını yakalıyorlar. elbette bu kapsamda sosyal medya fenomenliğinin popülaritesi de artmakta ve daha fazla insan bu amaçla sosyal medyaya atılmakta. Bu durumda da fenomen olmak isteyen insan rakamsı arttıkça sosyal medyaya atılacak yeni kişilerin işi zorlaşmakta. Bu konuda size yardımcı olması için oluşturulmuş insansepeti.com isminde sitemizde birfazlaca farklı sosyal mecrada fenomen olmanızdaki engelleri kaldırıyoruz. türk takipçi satın al seçenekleri ile faydalanmak bizim işimiz.